Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası Nakliyat firması olarak Türkiye 'de 81 ile yayılmış ve adını bu bölgelerde Osmanoğlu Nakliyat firması olarak tek yetkili firma olarak tescillemiş firmamız, geniş araç filosu ve uzman ekibi ile bu bölgede müşterisine hem güvenli hem kaliteli, hem de bir o kadar ekonomik nakliye hizmeti vermektedir. Sizler bizi tercih ederek nakliye konusunda en doğru kararı vermiş olduğunuzu unutmayınız.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

Marka Ve Patente sahip olup sektörde faaliyet vermeye başlayan ilk şehirler arası evden eve nakliyat firması olarak tayin, atama, iş ve ailevi sorunlardan kaynaklanan durumlarla karşılaşan müşterilerimizin taşınma nakliye talebini onun gerek eşyalarına zarar vermeden hatasız taşıma il gerekse mali yük vermeden ekonomik şekilde taşıma ile gerçekleştiriyoruz. 

İstanbul merkezli çalışan firmamızın, istanbul da yaşanan yoğun göç olayları sebebi ile sadece şehiriçi evden eve değil şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinde de yaşanan yoğun taleplerin karşılanması adına sürekli genişleyen ekibimiz ve araçlarımız ile elimizden geldiğince özveri harcıyoruz.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat firması olarak bize güven konusunda neleri dikkate alacağınızı ve neden bizi tercih edeceğinizi referanslarımız yolu ile öğrenebilirsiniz. Bizler en başta geniş bir araç filosuna ve uzman şöförlere sahip olmamız sizi ve eşyanızı ne kadar önemseyerek işimize saygı duyarak yaptığımızın göstergesidir.

Taşıma mesafesi taşınacak bölgede ki iklim durumu yol durumu taşıma öncesi mutlaka takip edilir. Her hangi bir sorun olmaması adına tüm gerekli önlemleri alınır. Araç içine eşyaların sağlam bir şekilde yerleştirilmesi için özel aparat ve ekipmanlar kullanılır.

Şehirler Arası Nakliyat Parça Eşya Taşımacılığı

Bazen müşteri komple bir taşıma hizmeti değil de Şehirler arası nakliyat parça eşya taşıma hizmetine duyarlar. Bu durumda eşyaların daha ekonomik bir fiyata taşınması söz konusu olur. Çünkü eşyaların gideceği adresin bulunduğu yönde başka müşteriye ait eşyaların da taşınması söz konudur..  Bunun için eşyaların özel kasa için de yerleşimi söz konusu olur ilk inecek eşyalar en arka tarafa yerleştirilir diğer eşyalarla herhangi bir karışıklık olmaması adına özel ayraç ekipman yada etiket bantlar kullanılır.

İletişim
  • Atatürk Cad. Selamoğlu Pasajı No: 111 P.K. 34100 Maltepe / İSTANBUL
  • 0216 426 29 56
  • 0536 067 87 27
  • nejdetosmanoglu@gmail.com