Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat, nakliye ve taşımacılık hizmetinde 1979 yılından bu yana gelişen teknolojiler ve firma bünyesinde geliştirdiği çözümler ile güveni ve kaliteyi arayan müşterilerin tek tercihi olmayı başarmış, lider nakliye firmasıyız. Taşınma işlemine karar verdikten sonra taşınacağınız günden mutlaka bir iki hafta önce hazırlıklara kıymetli eşyalarınızı yanınıza alıp işe başlamalısınız.

Evden Eve Nakliye Firmaları

Evden eve nakliye firmaları olarak ambalajlama taşıma, hizmetlerinin ne kadar nakliye hizmetinin güvenli hale getirilmesi için önemli olduğunu bilmeyen yoktur. Çünkü bir nakliye hizmeti gerçek anlamda müşterinin memnuniyet ve güvenini kazanma, hizmeti ahlaki boyutta yapma adına kullanılacak ambalajlama malzemelerinden, bu hizmeti gerçekleştirecek personeline kadar titizlikle ayarlanıp dizayn edilmelidir. hizmetin kesinlikle uzman kişilerce profesyonel bir kadro anlayışı ile yürütülmesi şarttır.

Evden Eve Nakliye hizmetine istemeden de olsa ihtiyacınız olduğunda kaliteli bir taşınma istemeniz bu sebeple iletişime geçtiğiniz firmadan bilgi almak istemeniz doğaldır. Sürekli çevrenizde yada basına yansıyan taşıma mağduriyetler sizleri tedirgin etmekte farkındayız. Ama şunu bilmenizi isteriz ki bizle bu mağduriyeti yaşamazsınız.

Kaliteli Ve Profesyonel Evden Eve Taşıma Hizmetleri

Bugün sektörde sayısız nakliye firması olmasına karşın bunların yaklaşık %60 dan fazlası kanuni merdiven altı diyebileceğimiz tecrübeye sahip olmayan ve müşteride birçok mağduriyetlere sebep olup sektöre zarar veren firmalardır. Firmamız Osmanoğlu Nakliyat ise Kurulduğu tarihten beri sürekli kendisini yenileyen modern çözümlerin odağında örnek alınan sektörde saygı duyulan firmadır.

1976 Yılında başladığı İstanbul Nakliyat nakliye hizmet sektöründe geçen 41 sene süre zarfında birçok yenilikçi çözümler kazandırmış, kendisini tercih eden müşterilerini asla hayal kırıklığına uğratmamış firmamız hem bu sayede birçok kesime hizmet sunar konuma gelmiş, hemde sektörde ilk sırada yerini almıştır. Bu başarı da sadece bizlerin katkısı olmadığını öneri ve görüşlerinizle asıl sizlerin payı olduğunu her zaman hatırlamakta, bunun içinde var gücümüzle çabalamaktayız.

Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Personelimiz kadrolu olup personel olup sürekli eğitime tabi tutulmuş, seçilen tüm ekipmanlarda müşteri çıkarları gözetilmiştir. Sektörde müşterisine ambalajlamadan yeni adresinde yerleşimine kadar bir çok avantajı sunan firmamızın kullandığı tüm malzemeler izlediği yol iş ahlakını ve işini ne kadar severek yaptığını ortaya koymaktadır.

İletişim
  • Atatürk Cad. Selamoğlu Pasajı No: 111 P.K. 34100 Maltepe / İSTANBUL
  • 0216 426 29 56
  • 0536 067 87 27
  • nejdetosmanoglu@gmail.com