İstanbul Bursa Parça Eşya Taşıma

İstanbul Bursa parça eşya taşıma denildiğinde zihinlerde hemen taşımanın birkaç eşya ile birlikte yapılması dolayısı ile bir kargaşa ve karışıklık canlanmaktadır.Aslında buna sebep veren bazı firmaların tecrübesizce amatörce gerçekleştirmiş olduğu taşıma ve yaşanan maddi manevi birçok kayıbın olmasıdır. 

İstanbul Bursa Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bursa evden eve nakliyat nakliye hizmeti sistemli ve belirli bir işlem sıralaması ile sunulmalıdır. Sistemli bir evden eve nakliyat hizmetinde kargaşa ile karşılaşma ihtimaliniz oldukça düşüktür. Düzenli ve sorunsuz bir taşımacılık hizmeti ekspertiz ile başlar. Ekspertiz aşamasında profesyonel nakliye uzmanları adresinizde bir etüt çalışması gerçekleştirir. Bu etüt çalışması esasında yapılacak işlemlerin ve sunulacak hizmetin bir provası niteliğindedir. Bu aşamada uygun ambalaj ve paketleme malzemeleri, uygun nakliyat aracı ve uygun evden eve nakliyat ekibi belirlenir. İkinci aşamada ise etüt çalışmasında hazırlanan taşıma planına uygun nakliye işlemi gerçekleştirilir.

İstanbul Bursa Şehirlerarası Nakliyat, Kaliteli Taşıma

İstanbul Bursa şehirlerarası nakliyat taşıma işleminin gerçekleştirileceği gün her bir üyesi alanında uzman olan nakliye ekibi, uygun taşımacılık aracı ile adresinize gelir. Adresinizde ilk olarak eşyalarınızın de-montaj ve paketleme işlemleri gerçekleştirilir. Bu işlem oldukça hassas bir işlemdir ve evden eve nakliyat işleminin sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi için doğru ambalaj malzemeleri kullanılmalıdır. Taşımaya hazır hale getirilen eşyalar, eşyalarınızın tamamını alabilecek uygun evden eve nakliyat aracına yüklenerek sabitlenir. Yeni adresinize taşınan eşyalarınız yine aynı titizlik içerisinde taşınarak yerleştirilir. Sistemli bir evden eve nakliyat hizmeti anlattığımız aşamalar ile yapılır ve herhangi bir kargaşa ile karşı karşıya kalmazsınız.

İletişim
  • Atatürk Cad. Selamoğlu Pasajı No: 111 P.K. 34100 Maltepe / İSTANBUL
  • 0216 426 29 56
  • 0536 067 87 27
  • nejdetosmanoglu@gmail.com