Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Banka, devlet dairesi, hastane, fuar, stand, fabrika, okul, büro ve tüm kurumsal faaliyette olan işyerlerinin taşınmasına kurumsal taşıma adı verilmektedir. Bu kurum ve kuruluşlar ihale ile nakliye işlerini almaktadır. Tüm dosya, arşiv, eşyalar ve büro malzemelerinin eksiksiz bir şekilde nakliye edilmesini istiyorsanız deneyimli olan taşımacılık faaliyetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bir kurum içerisinde buluna arşiv sisteminin karışmaması adına paketlemelerin düzenle yapılması, kolilerin üzerlerine sıra numaraları alınması gerekmektedir. Aksi halde düzelmesi oldukça zor olan sıkıntılar ile karşılaşılabilmektedir.

İstanbul Kurumsal Taşıma

Sizlere taşıyıcı firma olarak hem taşıma öncesi hem taşıma anında hem de taşıma sonrasında üstün hizmet garantisi ve sigorta sunmaktayız. Taşıma işlemlerinizde işlerin aksamaması adına hızlı bir İstanbul kurumsal taşıma hizmeti almanız gerekmektedir. Bu sayede kurumun işleri ve faaliyetleri kaldığı yerden hemen devam edebilecektir. Taşınacak olan yerden teslim alınan dosyalar, arşivler, büro malzemeleri gidilen yerde de yerlerine yerleştirilmektedir. Böylece tekdüzen bir sistem sağlayabilmek mümkün hale gelmektedir.

Kurumsal Nakliyat Firmaları

Taşınma esnasında önemli bilgi ve belgelerin, yangın, sel ve hırsızlık gibi faaliyetler konusunda sigortalanması gerekmektedir. Bunun yanı sıra fiyat planlaması taşınma işinden önce ayarlanmalıdır. Aksi halde kurumsal nakliyat firmaları işlemleri arasında fiyat anlaşmazlığına düşülmesi sıkıntı yaratacaktır. Bu nedenle öncesinde fizibilite işlemleri yapılmalı ve ekspertiz raporu çıkartılmalıdır. Taşınacak olan eşyaların büyüklüğü, kullanılacak olan araçların sayısı, gidilecek olan kilometre gibi birçok kriter fiyatları belirlemektedir.