Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi nakliyat firmaları mesafe ayrımı yapmaksızın taşınma sürecinin sağlanmasını mümkün kılabilmekte olan firmalar olmaktadır. Bu firmalar, nakliye işlemlerini istenilen herhangi bir adres üzerine sağlayabilmektedir. Taşınmanın sağlanacağı mesafe esas alınarak en iyi standartlarla nakliye hizmetleri verilebilmektedir. Mesafenin uzak ya da yakın olması yalnızca süreyi etkilemektedir. Güvenli ve konforlu evden eve taşımacılık her mesafe üzerinde sağlanabilmektedir. 

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat Firmaları

Şehiriçi evden eve nakliyat firmaları gerekli incelemeleri sağlamak üzere gönderdiği ekspertiz ekibi ile eşyaların taşınması hususunda gerekenleri yerine getirmektedir. Ekspertizler, öncelikle taşınmanın başlayacağı evin, akabinde de yeni evin ve eşyaların durumlarını baz alarak taşınmayı yürütebilecektir. Bu sayede de en kısa zaman diliminde ve eşyaları en ufak bir zarara uğratmadan taşınma tamamlanabilecektir. 

Evden eve nakliye hizmetleri içerisinde beklentilerle orantılı bir taşınma süreci sağlatabilmektedir. Nakliye hizmetleri taşınma esası üzerine kurulmuş bulunmaktadır. Bu açıdan da taşınmanın gerçekleşmesi sürecinde yapılacak ne varsa bizzat yerine getirebilmektedir. 

Şehiriçi Nakliye Hizmetleri 

Ücretsiz olarak verilebilmekte olan ekspertiz hizmetinden başlayan şehiriçi nakliye hizmetleri, eşyaların toplanması ve nakliye araçlarına taşınması ile devam eder ve yeni adrese ulaştırılıp yerlerine yerleştirilmesi ile son bulur. Tüm bu hizmetler taşınacak olan ev sahibinin taleplerine göre değişebilmektedir. Nakliye firmalarının tüm hizmetlerinin tercih edilmesi mümkün olurken taşıma aracı gibi sınırlandırılmış bir hizmet de talep edilebilmektedir. Taleplere göre ücret değişimleri olmaktadır. 

İletişim
  • Atatürk Cad. Selamoğlu Pasajı No: 111 P.K. 34100 Maltepe / İSTANBUL
  • 0216 426 29 56
  • 0536 067 87 27
  • nejdetosmanoglu@gmail.com