Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı özel olarak taşınmasını istediğiniz eşyalarınız için en doğru hizmettir. Bu sayede tek parça veya iki parça halinde taşınacak olan eşyalarınızın gerekli hassasiyet gösterilerek profesyonel evden eve nakliyat ekibimiz tarafından yapılan çalışmaların ardından yeterli kapasiteye sahip araçlar ile taşınmaktadır. Herhangi bir sorun yaşanmaması için gerekli her türlü önlemi alınmaktadır. Bu sayede belirtilen adresten teslim alınan eşyalar yeni adrese en kısa süre içerisinde sorunsuz şekilde teslim edilmektedir.

İstanbul Parça Eşya Taşımacılığı

Ben de bir şekilde taşınmasını istediğiniz eşyalarınız için İstanbul parça eşya taşımacılığı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle büyük ebatlarda ki eşyaların taşınması için verilen hizmet seçenekleri arasında yer almaktadır.

Piyano gibi dikkat edilmesi gereken eşyaların taşınması için alabileceğiniz hizmet seçeneği konusunda firmamız profesyonel şekilde çalışma yapmaktadır. Yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz tarafından yapılan çalışmalar sonucunda taşınmasını istediğiniz eşya adresinizden teslim alınarak belirtmiş olduğunuz adrese en kısa süre içerisinde teslim edilmektedir.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Taşınacak olan eşyanın durumuna göre değişecek olan fiyat seçenekleri üzerinden hizmet alabilirsiniz. Belirlenmiş en uygun fiyat seçenekleri konusunda detaylı bilgi almak istediğiniz her durumda firmamız ile yapacağınız görüşmeler sayesinde istediğiniz bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız kesintisiz sunmuş olduğu hizmet seçenekleri ile her talebinizi karşılamaktadır. 

Özel olarak yapılacak parça eşya taşıma hizmeti hasar görmesinden korktuğunuz veya endişe duyduğunuz eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

İletişim
  • Atatürk Cad. Selamoğlu Pasajı No: 111 P.K. 34100 Maltepe / İSTANBUL
  • 0216 426 29 56
  • 0536 067 87 27
  • nejdetosmanoglu@gmail.com