İstanbul Çeşme Parça Eşya Taşıma

İstanbul Çeşme evden eve nakliyat olarak bir çok sektörde olduğu gibi nakliye sektöründe de firma seçimi çok önemli bir basamaktır. Sonuç itibarı ile eviniz yani bir parçanızı hiç tanımadığınız insanlara emanet etmek çok ciddi bir risktir. Firmanın güvenilir olup olmasını elbette ilk bakışta anlamanız mümkün değildir. Nakliye şirketleri kurumsal bir yapı durumunu almış olsa da, hala altına kamyon çekip ben nakliye yapabilirim diyen insan sayısı da az değildir. Durum böyle olunca; insanlar çevrelerinden aldığı duyumlar,web ortamında okuduğu yazılar sayesinde bazı bilgiler edinirler. Seçimlerini de bu bilgiler doğrultusunda yaparlar.  Bu yazımızda bir nakliye firması seçerken nelere dikkat etmelisiniz, nasıl davranmalısınız,uygun fiyatı nasıl belirlenir gibi olgular hakkında fikir edinmiş olacaksınız.

İstanbul Çeşme Evden Eve Nakliyat

İstanbul Çeşme evden eve nakliyat firması seçerken; Firmanın büyüklüğü(sektörde ki konumu ve otoritesi),kurumsallığı,tecrübeli olması(sektörde köklü bir geçmişinin olması),firmanın size yaklaşımı,sözleşme eşiğinde evden eve hizmetinin gerçekleşmesini ve eşyalarınızın sigortalanması gibi durumları göz önünde bulundurarak seçmenizde yarar vardır. Evinizin taşınması esnasında ilgili nakliye firmasının size sunmuş olduğu sözleşme metnini mutlaka okumanız tavsiye edilir. Özellikle kurumsal ve büyük çapta nakliye şirketlerinin referanslarını da göz önünde bulundurarak seçim yapmanız, gerekirse referanslardan biri ile görüşmeler yapmanız sizlerin içini rahatlatacak önemli seçim basamaklarıdır.
Nakliye firmaları sizlerin müracaatı doğrultusunda evinize eşya keşif ve raporlama işlemleri gerçekleştirmek için evinize gelen bir veya birden fazla ekspert(gözlemci) elemandan oluşan ücretsiz ön adım işlemine ücretsiz ekspertiz denir.
Firma seçerken ücretsiz ekspertiz hizmeti isteyerek, evden eve nakliyat hizmetinin gerçekleşmesi için ilgili firma elemanı ile bire bir görüşme yapma fırsatı sağlayarak firma hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu gözlem doğrultusunda firma ekspert elemanı eşyalarınızın kontrolünü yaparak, hangi yolla taşınması gerektiğinin fikrini size vermiş olacaktır. Bunun yanı sıra ilgili taşıma işleminin ne kadar sürede gerçekleşeceği,evden eve nakliyat fiyatı hakkında da bilgi sahibi olacaksınız.

İstanbul Çeşme Şehirlerarası Nakliyat

İstanbul şehirlerarası nakliyat hizmeti esnasında fiyat belirlemede bazı etkenler göz önünde bulundurularak hesaplanır. Evden eve nakliye fiyatları: Taşınacak eşya,taşınacak mesafenin uzaklığı(km cinsinden),İndirilecek katlar,çıkılacak katlar,asansör durumu,aracın binaya ne kadar yaklaştığı,eşyalarınızın risk oranı vb. etkenler fiyatlara etki eden faktörlerin başında gelmektedir. Evinize keşif için gelen uzman ekspert elemanın fiyatı çıkardıktan sonra hangi etkenlere göre bu fiyatı belirlediğini detaylı bir şekilde sorup öğrenmenizde yarar vardır.

İletişim
  • Atatürk Cad. Selamoğlu Pasajı No: 111 P.K. 34100 Maltepe / İSTANBUL
  • 0216 426 29 56
  • 0536 067 87 27
  • nejdetosmanoglu@gmail.com