Hastane Taşımacılığı

Hastane taşımacılığı firması olarak hastanelerin özellikle taşınmasını sağlamak istediğiniz her durumda hastane nakliyesi konusunda profesyonel yardım almak adına yapacağınız talepler ile kaliteli hizmet alabilirsiniz. Profesyonel şekilde yapılacak olan çalışmalar ihtiyaç duyduğunuz her durumda herhangi bir sorun yaşamadan eşyaların veya ekipmanların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. 

İstanbul Hastane Taşımacılığı

Hastane içerisinde bulunan ekipmanların ve kullanan malzemelerin ambalajlanması, paketlenmesi ve taşınır duruma getirilmesi sağlandıktan sonra yeterli kapasiteye sahip olan araçlar içerisine yerleştirme işlemi yapılmaktadır. Araç içerisine yerleştirilen eşyalar güvenli bir şekilde taşınabilmesi için sabitleme işlemi yapılmaktadır. 

Özellikle kırılması mümkün olan eşyalar için gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile yapılan çalışmalar İstanbul hastane taşımacılığı konusunda kaliteli hizmet almak istediğiniz her durumda yapacağınız talepler sayesinde kısa süre içerisinde geri dönüş elde etmenizi sağlamaktadır. 

Hastane Nakliyesi

Yeterli sayıdaki ekip ile yapılan çalışmalar her talebe en kısa sürede karşılanmasını ve taşıma işleminin tamamlanmasını sağlar. Özellikle uygun olan eşyaların demonte şekilde taşınması sağlanır. Uzun yıllardır bu alanda verilen hizmetler sayesinde hastane taşımacılığı konusunda profesyonel yardım almak isteyenlerin güvenilir hizmet alması sağlanmaktadır. 

Eşyalara zarar vermeden yapılacak olan taşıma işlemleri kısa süre içerisinde tamamlanarak belirtilen yeni adrese ulaşım sağlanması ile sorunsuz şekilde teslimat gerçekleştirilmektedir. Şehir içi veya şehirlerarası yapılacak olan taşımacılık işlemleri konusunda kaliteli hizmet sunulmaktadır. Uygun fiyat seçenekleri üzerinden hizmet verilmektedir. 

İletişim
  • Atatürk Cad. Selamoğlu Pasajı No: 111 P.K. 34100 Maltepe / İSTANBUL
  • 0216 426 29 56
  • 0536 067 87 27
  • nejdetosmanoglu@gmail.com