Banka Taşımacılığı

Banka taşımacılığı belkide nakliye hizmetlerinde en ciddi ve profesyonel bir hizmet yapısı ile hareket eden firmaların sorumlulukları dahilinde gerçekleştirmesi gerekli bir hizmet türüdür. Bankalar gerek elktronik ve dijital aletlerin hassasitei, gerekse kasalarının ve bankamatik cihazlarının güvenliği için taşıyacak firmamının yasal prosedürler içinde hizmet vern kurumsal bir firma olması, ve tüm yetki belgelerine sahip olması gerekli ve önem arzetmektedir.

Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı, bankada bulunan dökümanların emniyete alınması, cihazların çok titizlikle banka güvenlik görevlileri nezaretinde taşınması, kasaların ve tüm banka için malzemenin bie sigorta kapsamnıa dahil edilerek sigortalı taşımacılık ilkesi ile taşınması gerekmektedir. Banka Taşıması, nakliye firmalarına özel sözleşmeler dahiline antlaşmalı yaptırılmakta, bu hizmeti bankalara verecek firmalarda yasallık ve profesyonellik aranmaktadır. Bugün birçok bankaya güvenli ve profesyonel hizmet sunan firmamızın bu hizmet alanında referansları oldukça güçlüdür, Birçok bankanın güvenli taşınması işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz için çok mutlu ve gururluyuz.

Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı hizmetinde bugün Türkiye 'nin 81 ilinde bankaların en çok tercih ettiği, banka taşımacılığında kuşkusuz tartışmasız lider olan firmamız bu başarısını, evden eve nakliyat hizmeti ile, kurumsal taşımacılık hizmeti ile ve depolama hizmeti ile tüm nakliyenin hizmet kollarında kanıtlamıştır.

İletişim
  • Atatürk Cad. Selamoğlu Pasajı No: 111 P.K. 34100 Maltepe / İSTANBUL
  • 0216 426 29 56
  • 0536 067 87 27
  • nejdetosmanoglu@gmail.com