Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma hizmeti sunan firmamız istediğiniz her yere taşınacak durumda yer alan eşyalarınızın etkin olarak yapabilmek için araçlarını ve personelini tam randımanlı kullanmaya devam etmektedir. Taşımacılık başta olmak üzere pek çok alanda nakliyat uygulamasını gerçekleştiren firmamız asansörlü taşıma hizmeti taşınacak durumda er alan tüm eşyalarınıza korunaklı bir yapı sunabilmektedir. Bu yüzden taşıma sırasında yer alan eşyalarınız en az hasarla taşınma işinde bulunmaktadır. Sınırlı sayıda taşıtmak istediğiniz eşyalarınız için özel yapılı araçlarımız hizmette bulunmaktadır.

İstanbul Asansörlü Taşıma

Müşteri memnuniyetini arttırmaya devam eden İstanbul asansörlü taşıma şirketimiz taşınacak eşyalarınızı düzenli şekilde bir araya getirmekte ve yerleştirmektedir. Sizde kaliteli taşımacılık uygulamalarından en etkin şekilde yararlanabilmek için bizlerle kolayca iletişime geçebilirsiniz. 
Hizmetlerimiz konusunda detaylı bilgilere ulaşabilmek için 7/24 çevrimiçi yer alan destek hattımızı kolayca arayabilir ve aklınıza nakliye konusunda takılacak olan soruların cevabına kolayca erişebilirsiniz. Hizmetlerimiz konusunda detaylı bilgi için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

asansörlü taşımaAsansörlü Evden Eve Taşıma

Firmamız nakliye uygulamalarında diğer firmalar arasından hızlı bir şekilde sıyrılmaktadır. Nakliyat firmamız araç içerisinde bindirilecek olan özel eşyalarınız için en iyi şekilde koruma sunabilmektedir.

Firmamız nakliye içerisinde yer alan eşyalarınıza taşıma sırasında ortaya çıkacak herhangi bir hasarın tamamen önüne geçebilmektedir. Hasarsız olarak sizlere nakliyat garantisini sunan Asansörlü evden eve taşıma şirketimiz nakliye işlemlerinde her zaman güvenceli taşımacılığı sunmaktadır. Taşımacılık şirketimiz standartlara en uygun taşıma koşullarını sizlerle bir araya getirmektedir.

İletişim
  • Atatürk Cad. Selamoğlu Pasajı No: 111 P.K. 34100 Maltepe / İSTANBUL
  • 0216 426 29 56
  • 0536 067 87 27
  • nejdetosmanoglu@gmail.com